Web Content Display Web Content Display

Leśnictwo Branica

Leśniczy Sławomir Myk
52 3322013;

 
Branica 29;
86-122 Bukowiec;
Tel. komórkowy 602 280 543;

 

Podleśniczy
Hubert Walczak

Tel. komórkowy 784 937 236;
 

 

Leśnictwo Bruchniewo

Leśniczy Przemysław Tokarski
52 3349133;

 
Bruchniewo 6;
89-525 Sucha;
Tel. komórkowy 660 730 397;


Podleśniczy
Mateusz Rogowski

Tel. komórkowy 668 610 178;
 

Leśnictwo Brzozowo

Leśniczy Andrzej Kumkowski
52 3349134;

 
Brzozowo 29;
89-525 Sucha;
Tel. komórkowy 602 280 516;

Podleśniczy
Adam Kociubowski

Tel. komórkowy 608 669 275;
 

Leśnictwo Bukowiec

Leśniczy Jan Krupa
52 3329210;

 
Bukowiec 1;
86-141 Lniano;
Tel. komórkowy 602280561;


Podleśniczy
Diana Korol

Tel. komórkowy 784 937 243;
 

Leśnictwo Janiagóra

Leśniczy Wiesław Kinecki
52 3323044;

 
Lubodzież 33;
86-141 Lniano;
Tel. komórkowy 602 280 571;

Podleśniczy
Maciej Kesner

Tel. komórkowy 666 025 251;

Leśnictwo Jeleniagóra

Leśniczy Marek Kiełpiński
52 3361084;

 
Jeleniagóra;
89-505 Małe Gacno;
Tel. komórkowy 606 649 239;

Podleśniczy
Piotr Bauza

Tel. komórkowy 666 023 367;
 

Leśnictwo Klonia

Leśniczy Aleksander Rozanow
52 3346508;

 
Wielka Klonia 24;
89-520 Gostycyn;
Tel. komórkowy 602 280 639;

Podleśniczy
Bogdan Flies

Tel. komórkowy 604 131 482;

Leśnictwo Leontynowo

Leśniczy Adam Cymerys
52 3346290;

 
Leontynowo 1;
89-520 Gostycyn;
Tel. komórkowy 608 396 793;

Podleśniczy
Tomasz Janka

Tel. komórkowy 666 023 348;
 

Leśnictwo Lisiejamy

Leśniczy Dariusz Wojnowski
52 3346290;

 
Klonowo 100;
89-526 Lubiewo;
Tel. komórkowy 606 922 578;

Podleśniczy

Krzysztof Bock

Leśnictwo Lisikąt

Leśniczy Jan Gabiński
52 3349393;

 
Klonowo 146;
89-526 Lubiewo;
Tel. komórkowy 600 329 480;

Podleśniczy
Krzysztof Bock

 

Leśnictwo Lnianek

Leśniczy Bartosz Kumkowski
52 3323043;

 
Lnianek 38;
86-141 Lniano;
Tel. komórkowy 608 396 795;

Podleśniczy
Adam Krupka

Tel. komórkowy 882 007 719;

Leśnictwo Lubiewice

Leśniczy Robert Iwicki
52 3349021;

 
Lubiewice 1A;
89-512 Iwiec;
Tel. komórkowy 602 280 589;

Podleśniczy
Paweł Glama

Tel. komórkowy 668 441 172;

Leśnictwo Pieńkowo

Leśniczy Wojciech Jarecki
52 3346637;

 
Pieńkowo 1;
89-520 Gostycyn;
Tel. komórkowy 606 454 532;


Podleśniczy
Michał Ochocinski

Tel. komórkowy 784 937 487
 


 

Leśnictwo Rykowisko

Leśniczy Krzysztof Glazik
52 3329212;

 
Rykowisko 6;
86-141 Lniano;
Tel. komórkowy 602 280 632;

Podleśniczy
Piotr Beszterda

Tel. komórkowy 734 473 723;
 


 

 

Leśnictwo Sarnówek

Leśniczy Mateusz Synakiewicz
52 3361082;

 
Sarnówek 3;
89-512 Iwiec;
Tel. komórkowy 660 731 356;

Podleśniczy
Dawid Kontny
Tel. komórkowy 784 044 287;

 

Leśnictwo Sielanka

Leśniczy Adam Synakiewicz
52 3349145;

 
Sucha 76;
89-525 Sucha;
Tel. komórkowy 608 396 788;

Podleśniczy
Paweł Kuźmicz
Tel. komórkowy 784 937 250;
 

Leśnictwo Wandowo

Leśniczy Henryk Gniot
608 396 794;

 
89-510 Bysław;
Tel. komórkowy 608 454 906;

Podleśniczy
Mieczysław Jochim

Tel. komórkowy 602 523 913;

Leśnictwo Zamrza

Leśniczy Zbigniew Glama
52 3341172;


Zamrzenica 7
89-510 Bysław;
Tel. komórkowy 608 396 794;

Podleśniczy
Puchała Maciej
Tel. komórkowy 664721694;

Leśnictwo Łowieckie Obwód 46

Leśniczy Przemysław Tokarski
52 3349140;

Tel. komórkowy 660 730 397;

Specjalista d/s Łowiectwa
Roman Zmarzlak

Rudno 1;
86-120 Pruszcz;
Tel. komórkowy 795 530 766;

Leśnictwo Łowieckie Obwód 29

Leśniczy d/s Łowieckich Karol Malina
52 3349020;


Wierzchlas 1;
89-512 Iwiec;
Tel. komórkowy 608 454 753;

Specjalista do spraw lasów niepaństwowych

Specjalista Służby Leśnej Leszek Kaczyński
668 610 113;

Zamrzenica 1A
89-510 Bysław;
Tel. komórkowy 668 610 113;